Partnerzy serwisu:

Zakopane: Nowy przetarg na centrum komunikacyjne przy dworcu

Witold Urbanowicz 23.03.2019

Zakopane: Nowy przetarg na centrum komunikacyjne przy dworcu
mat. UM Zakopane
Zakopane ogłosiło nowy przetarg na projekt i budowę centrum komunikacyjnego przy dworcu kolejowym. Miasto liczy na korzystniejsze cenowo oferty.
Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie centrum komunikacyjnego w Zakopanem. Inwestycja obejmuje przebudowę i rozbudowę przestrzeni dworca autobusowego i mikrobusowego. Na czas prac powstaną tymczasowe obiekty. Postępowanie nie obejmuje przebudowy dworca kolejowego i budynku dawnej przychodni kolejowej. Przewidziano budowę parkingu typu Park& Ride wraz z budynkiem usługowym. Przewidziano przebudowę i rozbudowę bramy wejściowej na perony od strony ronda Armii Krajowej, przebudowę fragmentów ulic Smrekowej i Szymony oraz ronda Armii Krajowej, a także realizację parkingu rowerowego.

Termin składania upływa 5 kwietnia. O wyborze decydują cena (60%) oraz wydłużony okres gwarancji na wykonane roboty (40%). Koncepcja ma powstać w ciągu 60 dni. Projekty wraz z decyzjami mają zostać dostarczone do końca marca 2020 r. Całe zamówienie ma zostać wykonane do końca marca 2021 r.

To już drugie postępowanie na wykonanie prac. W pierwszym wpłynęły dwie oferty, z czego tańsza opiewała na 40,8 mln zł brutto przy budżecie wynoszącym 33,8 mln zł brutto. Zamawiający nie był w stanie zwiększyć środków na realizację zamówienia.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Węzły przesiadkowe
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony