Partnerzy serwisu:

Zakopane akceptuje ofertę na autobusy ON

Witold Urbanowicz 26.04.2022

Zakopane akceptuje ofertę na autobusy ON
fot. UM Zakopane
Miasto Zakopane rozstrzygnęło przetarg na dostawę trzech autobusów na olej napędowy. Wystartował jedynie Solaris. Na ich dostawę przeznaczono ok. osiem miesięcy.
Przedmiotem zamówienia jest zakup trzech autobusów zasilanych olejem napędowym z silnikiem spełniającym normy Euro 6. Długość pojazdów określono na 11,8-12,2 m. Pojazdy mają pomieścić min. 85 pasażerów, z czego 26 na miejscach siedzących. Wymagany układ drzwi to 2-2-2. Przewidziano klimatyzację i dodatkowe ogrzewanie wodne. W środku przewidziano stojak na trzy rowery, stojak na narty, porty USB do ładowania urządzeń mobilnych, biletomat, system informacji pasażerskiej z wyświetlaczami i nagłośnieniem, monitoring, system zliczania pasażerów.

Wymagany jest silnik o mocy min. 250 kW, spełniający normę Euro 6. Pojazdy będą wyposażone w wizyjny system antykolizyjny.

Oferty poznaliśmy na początku kwietnia. Wystartował jedynie Solaris z ofertą na kwotę 4,742 tys. zł. To nieco więcej niż zakładał budżet, określony na 4,5 mln zł brutto. Wczoraj (25 kwietnia) zamawiający zaakceptował tę ofertę. Na dostawy przeznaczono 240 dni, licząc od momentu podpisania umowy.
PARTNER DZIAŁU


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Rynek autobusowy
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony