Partnerzy serwisu:

Wrocław z ofertami na projekt remontu torów tramwajowych do pętli Leśnica

Witold Urbanowicz 12.10.2021

Wrocław z ofertami na projekt remontu torów tramwajowych do pętli Leśnica
fot. Neo[EZN] / fotopolska.eu
MPK Wrocław otworzyło oferty w przetargu na wykonanie dokumentacji projektowej na remont torowiska i sieci trakcyjnej na ok. 2,6-kilometrowym odcinku ul. Kosmonautów do pętli Leśnica. Będzie to kolejna lokalizacja, w której przewidziano zielone torowisko.
Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej dla remontu torowiska wraz z siecią trakcyjną wzdłuż Kosmonautów od Jeżowskiej do pętli Leśnica. W sumie to ok. 2600 m torowiska.

Założono remont torowiska wraz z podbudową i wykonanie odwodnienia. Przewidziano zielone torowisko z rozchodnikiem. Wyremontowane zostaną przejścia i przejazdy. Założono wymianę dwóch zwrotnic najazdowych i zjazdowych na pętli. Remont 12 peronów przystankowych nie wchodzi w zakres opracowania.

Termin składania ofert minął 8 października. Wystartowały trzy podmioty z ofertami od 438,4 tys. zł do 681,4 tys. zł brutto. Najtańszą ofertę złożył Zakład Budowlany Klier z Chrąstawy Małej i tylko ta propozycja zmieściła się w budżecie określonym na 450 tys. zł.

O wyborze zdecydują cena (60%), doświadczenie projektanta w specjalności drogowej (20%) i w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych (20%). Wszyscy startujący zadeklarowali jednak maksymalne doświadczenie projektantów, więc wybór sprowadzi się do ceny. Na realizację zamówienia przeznaczono 170 dni.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony