Partnerzy serwisu:

Wrocław z nowym przetargiem na dokończenie tramwaju na Hubskiej

Witold Urbanowicz 28.01.2019

Wrocław z nowym przetargiem na dokończenie tramwaju na Hubskiej
fot. UM Wrocław
Wrocławskie Inwestycje ogłosiły kolejny przetarg na dokończenie przebudowy ulicy Hubskiej wraz z wykonaniem nowego odcinka torowiska. Poprzednie postępowanie zostało unieważnione ze względów formalnych.
W ramach inwestycji dokończona ma być przebudowa ulicy Hubskiej, na której powstaje nowy odcinek torowiska. Stopień zaawansowania prac po rozwiązaniu umowy z Balzolą wynosi 60-65%. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie zastępcze w zakresie dokończenia robót budowlanych i uzyskania pozwolenia na użytkowanie dla całej inwestycji. Przedsięwzięcie jest podzielone na dwie części. Jedna obejmuje roboty w zakresie drogi i torowiska, a druga – wykonanie projektów oraz przebudowa światłowodów Orange.

Termin składania ofert w tym przyspieszonym postępowaniu mija 11 lutego. O wyborze zdecydują cena (60%), termin rękojmi (20%), termin gwarancji (20%). Na realizację części tramwajowo-drogowej przeznaczono trzy miesiące, a na światłowód – 70 dni.

Poprzedni przetarg został unieważniony w zeszłym tygodniu. Okazało się, że oferenci nie złożyli wymaganego od nowego roku elektronicznego podpisu kwalifikowanego.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony