Partnerzy serwisu:

Wrocław wybrał wykonawcę remontu torowiska na Złotoryjskiej obok Dolmedu

Witold Urbanowicz 03.02.2021

Wrocław wybrał wykonawcę remontu torowiska na Złotoryjskiej obok Dolmedu
mat. MPK Wrocław
MPK Wrocław rozstrzygnęło przetarg na remont torów tramwajowych wzdłuż ulicy Złotoryjskiej obok Dolmedu. Trasa będzie łącznikiem między ulicą Legnicką a trasą autobusowo-tramwajową (TAT) na Nowy Dwór.
Przedmiotem zamówienia jest wymiana rozjazdu na skrzyżowaniu Legnickiej i Złotoryjskiej wraz z remontem torowiska od przystanku Dolmed do skrzyżowania z ul. Strzegomską. To łącznik między Legnicką a budowaną trasą autobusowo-tramwajową (TAT) na Nowy Dwór.

Termin składania ofert minął przed połową stycznia. Wystartowały trzy podmioty z ofertami od 2,663 mln zł do 2,929 mln zł. Przewyższały one budżet określony na 2,663 mln zł brutto. Wczoraj (2 lutego) MPK rozstrzygnęło przetarg i wybrało ofertę Zakładu Sieci i Zasilania.

Prace mają potrwać do 9 kwietnia 2021 r., przy czym roboty wymagające zmian w komunikacji zbiorowej i zamknięcia ruchu tramwajowego mają być prowadzone w dniach od 12 lutego do 26 marca. Na razie, z uwagi na budowę TAT, tramwaje i tak nie jeżdżą Złotoryjską do pętli przy Robotniczej. Koniec prac na Złotoryjskiej ma się zbiec w czasie z otwarciem fragmentu TAT z placu Orląt Lwowskich do Wrocławskiego Parku Przemysłowego.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony