Partnerzy serwisu:

Wrocław wybrał firmę do utrzymania drugiej połowy sieci tramwajowej

Witold Urbanowicz 01.02.2021

Wrocław wybrał firmę do utrzymania drugiej połowy sieci tramwajowej
fot. MPK Wrocław
MPK Wrocław rozstrzygnęło drugą część postępowania na konserwację i utrzymanie w sprawności 479 zwrotnic tramwajowych, naprawy bieżące infrastruktury torowej, obsługę techniczna i usuwanie awarii infrastruktury torowej. Wygrało krakowsko-wrocławskie konsorcjum.
Zamówienie dotyczące konserwacji torów i zwrotnic podzielone jest na dwa obszary. Termin składania ofert minął przed Wigilią. MPK Wrocław wycenił usługę na 45,1 mln zł, w tym 22,6 mln zł na zadanie I (rejon A + oznakowanie zwrotnic kodami QR w całym mieście) i 22,5 mln zł na zadanie II (rejon B).

W części I wystartowały trzy firmy, a w części II – dwie. W każdej z części o wyborze zdecydują cena (60%) i okres gwarancji (40%). Wrocław rozstrzygnął właśnie część nr I postępowania dotyczącą południowo-zachodnich rejonów miasta. Wygrało konsorcjum firm Krak-Inż i Laubres z oferta na kwotę 22,058 mln zł brutto. Wcześniej już miasto rozstrzygnęło drugą część, dotycząca północno-wschodnich rejonów miasta. Wygrała firma ZUE z ofertą na kwotę 22,844 mln zł.

Wykonawcy muszą posiadać co najmniej 16 pracowników na stanowiskach robotniczych, w tym sześciu spawaczy oraz trzy osoby posiadające uprawnienia SEP. Zamówienie obejmuje lata 2021-2023.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony