Partnerzy serwisu:

Wrocław ponawia przetarg na projekt remontu trasy do pętli Biskupin

Witold Urbanowicz 10.01.2020

Wrocław ponawia przetarg na projekt remontu trasy do pętli Biskupin
fot. Google Street Map
MPK Wrocław ponawia przetarg na wykonanie dokumentacji projektowej dla trasy tramwajowej od zajezdni Dąbie do pętli Biskupin. Poprzednie postępowanie nie przyniosło rozstrzygnięcia. Przewoźnk otworzył też oferty w przetargu na wykonanie dokumentacji projektowej dla torowisk w al. Hallera i Żmigrodzkiej.
Przedmiotem przetargu jest wykonanie dokumentacji projektowej dla remontu torowiska w ul. Olszewskiego od zajezdni Dąbie do pętli Biskupin wraz z przebudową sieci trakcyjnej. W sumie to 3600 mtp. Termin składania ofert mija 13 lutego, a na realizację przeznaczono 90 dni.  Więcej o zakresie prac pisaliśmy tutaj.

To już drugi przetarg na to zadanie. Termin składania ofert w poprzednim upłynął 8 stycznia. Wystartowała jedynie Zakład Budowlany Klier z miejscowości Chrząstawa Mała z oferta na kwotę 412,7 tys. zł, co mieściło się w budżecie określonym na kwotę 440 tys. zł brutto. Zamawiający ja odrzucił, powołując się na niezgodność z ustawą prawo zamówień publicznych.

Niedawno MPK otworzyło oferty w przetargu na wykonanie dokumentacji dla przebudowy torowiska w al. Hallera i Żmigrodzkiej. Zamawiający wycenił te zadania na odpowiednio 140 tys. zł brutto i 100 tys. zł brutto. Tutaj również wystartowała wyłącznie firma Klier, która wyceniła usługi odpowiednio na 159,9 tys. zł o 104,6 tys. zł.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony