Partnerzy serwisu:

WKD wprowadza pilotażową sprzedaż biletów przez telefon

Witold Urbanowicz 12.01.2017

WKD wprowadza pilotażową sprzedaż biletów przez telefon
fot. Martyn Janduła
Warszawska Kolej Dojazdowa uruchomiła 11 stycznia 2017 r. pilotażową możliwość zakupu biletów jednorazowych za pomocą aplikacji SkyCash. Testy tej usługi potrwają do końca marca br.
Jak informuje WKD, w aplikacji można nabyć bilety wg taryfy normalnej, ulgi handlowej 45% i 50% oraz ulgi ustawowej 33%, 37%, 49%, 51%, 78%, 93%, 95% i 100%, na wszystkie strefy czasowe. Dokonując zakupu, wystarczy określić datę i godzinę wyjazdu, a w przypadku biletów ulgowych także wybrać rodzaj zniżki. Jeżeli pasażer chce kupić kilka biletów, nie musi powtarzać całej operacji. W ramach jednej transakcji może nabyć bilety dla siebie, jak i współpodróżnych, np. dzieci korzystających z przejazdów ulgowych.

Warunkiem korzystania z płatności telefonem jest oczywiście posiadanie aplikacji, którą można bezpłatnie ściągnąć z dedykowanego sklepu z aplikacjami, ze strony SkyCash albo poprzez wysłanie sms-a. Konieczne jest też posiadanie środków na zakup – można nabyć bilet bezpośrednio za pomocą podpiętej karty lub poprzez zasilenie przedpłaconego konta SkyCash.

Jak informuje WKD, pilotaż potrwa do końca marca 2017 r. Na Mazowszu usługa SkyCash dostępne są m.in. bilety z taryfy ZTM Warszawa oraz Kolei Mazowieckich. – Rozpoczęcie współpracy z WKD jest ważnym momentem w rozwoju SkyCash. To już dziewiąty przewoźnik kolejowy, którego bilety można kupować za pomocą naszej aplikacji – podkreśla Tomasz Krajewski, prezes zarządu SkyCash.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Polityka taryfowa
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony