Partnerzy serwisu:

WKD Reguły do przebudowy. Peron przed ulicą

Witold Urbanowicz 04.12.2018

WKD Reguły do przebudowy. Peron przed ulicą
fot. Krzysztof Dudzik, lic. CC BY-SA 3.0 Wikimedia
WKD prowadzi przetarg na przebudowę przystanku w Regułach. W wyniku inwestycji jeden z peronów – w kierunku Grodziska – zostanie przeniesiony przed przejazd kolejowo-drogowy, a drugi będzie zmodernizowany.
Przedmiotem przetargu jest przebudowa przystanku WKD Reguły. W tej chwili obydwa perony – w kierunku Warszawy, jak i Grodziska Mazowieckiego – znajdują się po zachodniej stronie drogi, przy przejeździe kat. C. W efekcie przebudowy peron w kierunku Grodziska miałby zostać przeniesiony przed przejazd kolejowo-drogowy. Celem inwestycji jest poprawa bezpieczeństwa oraz dostosowanie wysokości peronu do obsługi taboru.

Prace mają zostać podzielone na trzy etapy. W pierwszym miałby powstać nowy peron nr 2 wraz z małą architekturą i dojściami. Drugi etap to rozbiórka starego peronu wraz z przeniesieniem infrastruktury peronowej, a trzeci – modernizacja peronu nr 1 w kierunku Warszawy. W sumie przeznaczono na to 120 dni od zawarcia umowy.

WKD wyceniła prace na 724 tys. zł. W postępowaniu wystartowała tylko jedna firma – PHU System z Radziejowic z ceną 1,046 mln zł brutto. Postępowanie nie zostało jeszcze rozstrzygnięte.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony