Partnerzy serwisu:

WKD pilotażowo instaluje biletomaty w pociągach

Redakcja 01.06.2020

WKD pilotażowo instaluje biletomaty w pociągach
fot. MJ
Warszawska Kolej Dojazdowa na początku czerwca br. pilotażowo, na okres trzech miesięcy, zainstaluje mobilne automaty biletowe w 14 pojazdach serii EN97 oraz w dwóch pojazdach serii EN100 (po jednym biletomacie w każdym pociągu). W urządzeniach tych będzie można kupić wszystkie bilety z oferty przewozowej WKD, a za ich zakup będzie można dokonać płatności wyłącznie bezgotówkowo.
W tym trudnym czasie epidemii wywołanej covid-19, Warszawska Kolej Dojazdowa w odpowiedzi na oczekiwania pasażerów wprowadza mobilne biletomaty bezgotówkowe. Celem spółki jest dodatkowe zwiększanie bezpieczeństwa podróży w pociągach WKD. Płatność kartą za bilety zakupione w biletomatach zainstalowanych w pociągach WKD gwarantuje bezpieczniejszą i bardziej higieniczną możliwość płatności za transakcję niż tradycyjna płatność gotówkowa.

Miejsce posadowienia biletomatów w pociągach WKD oznaczone będzie specjalnym piktogramem. Ponadto spółka przypomina, że wszystkie bilety z oferty WKD można kupić w pełnozakresowych kasach biletowych, a dodatkowo bilety jednorazowe w uprawnionych punktach ajencyjnych (kioskach i sklepach) oraz za pośrednictwem aplikacji mobilnych SkyCash i mPay.
PARTNER DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony