Partnerzy serwisu:

WKD: 33WE do naprawy P4

Witold Urbanowicz 18.05.2020

WKD: 33WE do naprawy P4
fot. Andrzej Błaszczak, lic. CC BY-SA 4.0 Wikimedia commons
Warszawska Kolej Dojazdowa rozpisała przetarg na wykonanie napraw P4 dla części wyposażenia pojazdów 33WE, dostarczonych przez Pesę. Konserwacja i naprawa urządzeń rozpocznie się w tym roku i potrwa do połowy 2022 r.
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie określonych czynności naprawczych z zakresu naprawy czwartego poziomu utrzymania (P4) 13 sztuk elektrycznych zespołów trakcyjnych typu 33WE (EN97). Zamówienie jest podzielone na pięć części. Obejmują one konserwację i naprawę urządzeń energoelektronicznych; tablic pneumatycznych i sprężarki wraz z zaworami rozrządczymi, bezpieczeństwa, nagłego hamowania i syren systemu pneumatycznego; systemu sterowania elektronicznego pojazdów; wózków napędowych i tocznych, silników trakcyjnych, przekładni osiowych oraz wyłączników szybkich; a także bloków hamulcowych.

Termin składania ofert mija 17 czerwca 2020. O wyborze decydują cena (85%) oraz skrócenie terminu wykonania naprawy partii urządzeń.

WKD zakłada rozpoczęcie realizacji napraw w III kwartale tego roku. W każdym kwartale rozpocznie się naprawa nie więcej niż dwóch pojazdów. Konserwacja i naprawa każdej partii urządzeń ma zająć nie dłużej niż 46 dni. Usługa ma być wykonana do końca czerwca 2022 r.

WKD posiada 14 pojazdów 33WE. Zostały wprowadzone do ruchu w 2012 r. Ich producentem jest bydgoska Pesa.
PARTNER DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony