Partnerzy serwisu:

Wieliczka z jedną ofertą na minibusy

Witold Urbanowicz 07.11.2018

Wieliczka z jedną ofertą na minibusy
fot. WU
Gmina Wieliczka prowadzi przetarg w ramach uruchamiania i organizacji komunikacji miejskiej. Przedmiotem zamówienia jest dostawa dwóch krótkich autobusów o długości do 8 m.
Przedmiotem najnowszego zakupu Wieliczki jest zakup dwóch fabrycznie nowych autobusów klasy mini o długości 7-8 m. Pojazdy mają być wyposażone w silniki zasilane olejem napędowym, spełniającym normę emisji spalin Euro 6. Minimalną pojemność jednego autobusu określono na 35 osób. Pojazdy mają być wyposażone m.in. w rampę uchylną, stanowisko do przewozu osób na wózkach inwalidzkich, tablice informacji pasażerskiej, system nagłośnienia, kasowniki, bilety, monitoring oraz system liczenia pasażerów.

Jedyną ofertę złożyła firma MMI ze Zbyszewa, która zaoferowała pojazdy za 1,847 mln zł brutto. To więcej niż zakładała Wieliczka, która przeznaczyła na zamówienie 1,6 mln zł. Autobusy firmy MMI miałyby pomieść 35-38 osób, posiadać co najmniej sześć biegów. Zużycie paliwa określono na 17,33 l/100 km. Na realizację przeznaczono 12 miesięcy.
PARTNER DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Rynek autobusowy
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony