Partnerzy serwisu:

Warszawa. Rozpoczęto testy fotoradarów na moście Poniatowskiego

Magdalena Romanowska 22.09.2020

Warszawa. Rozpoczęto testy fotoradarów na moście Poniatowskiego
fot. ZDM Warszawa
Na moście Poniatowskiego Warszawie kierowcy jadą od dziś wolniej niż zwykle. Jedna z firm biorących udział w przetargu na montaż urządzeń testuje fotoradary, aby sprawdzić ich funkcjonowanie na tym obiekcie. Pomiary są bezinwazyjne, prowadzone tylko na potrzeby testów.
Fotoradary zostały umieszczone na moście Poniatowskiego w Warszawie dziś, 22 września ok. godz. 9:45. Stanęły one w dwóch miejscach przeprawy.

Zamontowała je jedna z firm biorących udział w przetargu na dostarczenie Zarządowi Dróg Miejskich w Warszawie 6 fotoradarów, które mają zostać ulokowane na moście, za naszą zgodą sprawdza urządzenia. Jak podał warszawski ZDM, Firma testując fotoradary chce się dowiedzieć, czy parametry i konstrukcja mostu nie wpływają na pracę urządzeń i nie powodują błędnych wskazań.

Jak podał ZDM, instalacja fotoradarów jest bezinwazyjna. Zostało wprowadzone odpowiednie oznakowanie, które informuje, że pomiary prędkości dokonywane są tylko w celu testowania urządzeń.

Przetarg na fotoradary na moście Poniatowskiego został rozpisany przez ZDM w Warszawie w sierpniu br. Zakłada on zamontowanie sześciu nowych urządzeń, po trzy po północnej i południowej stronie mostu, m.in w pobliżu wieżyc i przystanków tramwajowych po lewobrzeżnej stronie.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony