Partnerzy serwisu:

Warszawa: Przetarg na projekt tramwaju do Dw. Zachodniego unieważniony

Witold Urbanowicz 23.08.2019

Warszawa: Przetarg na projekt tramwaju do Dw. Zachodniego unieważniony
fot. UM Warszawa
Tramwaje Warszawskie trzy dni po otwarciu ofert unieważniają przetarg na wykonanie dokumentacji projektowej dla trasy tramwajowej w ciągu Bitwy Warszawskiej 1920 r. do Dw. Zachodniego. W postępowaniu wystartowała tylko jedna firma, a jej oferta niemal dwukrotnie przewyższała zaplanowany na ten cel budżet. – Przygotowujemy się do tego, by jak najszybciej ogłosić nowy przetarg – mówi Maciej Dutkiewicz, rzecznik prasowy Tramwajów Warszawskich.
Przedmiotem przetargu było opracowanie dokumentacji projektowej dla budowy trasy tramwajowej w ciągu Bitwy Warszawskiej 1920 r. na odcinku od Grójeckiej do podziemnego przystanku przy Dworcu Zachodnim. To element trasy, która w przyszłości ma połączyć Wolę, Ochotę z Mokotowem i Wilanowem.

Termin składania ofert minął 20 sierpnia. Wystartowała jedynie firma Schuessler-Plan Inżynierzy, która wyceniła prace na 6,84 mln zł brutto. To znacznie powyżej budżetu Tramwajów Warszawskich, określonego na 3,67 mln zł brutto.

Dzisiaj (23 sierpnia) spółka podjęła decyzję o unieważnieniu postępowania, wyjaśniając to brakiem możliwości zwiększenia budżetu. – Przygotowujemy się do tego, by jak najszybciej ogłosić nowy przetarg – mówi Maciej Dutkiewicz, rzecznik prasowy Tramwajów Warszawskich.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Tramwaje Warszawskie
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony