Partnerzy serwisu:

Warszawa. Nowa stacja Veturilo w „Mordorze”

jd/inf. pras. 03.03.2020

Warszawa. Nowa stacja Veturilo w „Mordorze”
fot. Nextbike
Od niedzieli warszawscy rowerzyści mogą korzystać z nowej partnerskiej stacji wypożyczeń Veturilo, która została uruchomiona pomiędzy dwoma budynkami kompleksu biurowego Park Rozwoju przy ul. Konstruktorskiej. Do dyspozycji użytkowników jest 10 dodatkowych rowerów.
Najnowsza stacja Veturilo to kolejna w mieście wypożyczalnia, która powstała dzięki wsparciu sponsorów. Ulokowana jest na Mokotowie przy ul. Konstruktorskiej 12/12A. Razem ze stacją, do systemu roweru miejskiego zostało włączonych 10 nowych jednośladów. Stacja dysponuje 15 miejscami do przypięcia pojazdów.

– Ekologiczne środki transportu zyskują coraz większą popularność wśród najemców. Wychodząc naprzeciw tym trendom zdecydowaliśmy się na zlokalizowanie nowej stacji rowerów miejskich w Parku Rozwoju. Dbamy o środowisko i wspieramy aktywny tryb życia pracowników. W naszym kompleksie mamy już szereg udogodnień dla rowerzystów, m.in. specjalne szatnie, prysznice, dzięki czemu korzystanie ze stacji będzie dla nich bardzo wygodne – mówi Sylwia Piechnik, Head of Office Leasing w EPP, która jest właścicielem centrów handlowych i kompleksów biurowych w największych polskich miastach.

Park Rozwoju to kolejna stacja Veturilo, która powstaje dzięki wsparciu sponsorów, chcących dołożyć swoją cegiełkę do rozwoju warszawskiego systemu rowerów publicznych. To druga wypożyczalnia w stolicy powstała w wyniku współpracy z EPP po otwartej jesienią stacji rowerowej przy Galerii Młociny.

Ze stacji Park Rozwoju można korzystać na tych samych zasadach, co ze wszystkich stacji Warszawskiego Roweru Publicznego. Wypożyczyć rower mogą wszyscy zarejestrowani w systemie Nextbike użytkownicy, którzy na swoim koncie mają co najmniej 10 złotych. Zarejestrować można się na stronie Veturilo.waw.pl. Rowery można wypożyczyć poprzez terminal na stacji (wpisując numer telefonu, PIN i numer roweru) lub korzystając z bezpłatnej aplikacji na telefony komórkowe. Trwa to zaledwie kilka sekund. Pierwsze 20 minut każdego wypożyczenia jest bezpłatne.

Veturilo to jeden z największych systemów rowerów miejskich w Europie. W tym roku startuje po raz dziewiąty. W ubiegłym sezonie odnotowano ponad 6 mln wynajmów. Warszawski rower miejski składa się z blisko 400 stacji i ponad 5700 jednośladów. Z Veturilo można korzystać od marca do końca listopada.
PARTNER DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Rower w mieście
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony