Partnerzy serwisu:

Warszawa: Lipcowe prace na torach tramwajowych na Woronicza

Redakcja 28.06.2019

Warszawa: Lipcowe prace na torach tramwajowych na Woronicza
fot. GSV
W sobotę 29 czerwca Tramwaje Warszawskie rozpoczną remont na skrzyżowaniu al. Niepodległości z ul. Woronicza. Spółka zajmie się wymianą torów i pracami nad przejazdem dla aut.
Od 29 czerwca do 7 lipca spółka będzie remontować przejazd przez torowisko w al. Niepodległości przy stacji metra Wierzbno. W związku z tym od soboty jadący al. Niepodległości od strony centrum nie będą mogli pojechać prosto przez skrzyżowanie z ul. Woronicza i torowisko tramwajowe. Na skrzyżowaniu będą musieli skręcić w prawo do ul. Wołoskiej lub w lewo do ul. Puławskiej. Z drugiej strony, przed placem budowy, zostanie wytyczona zawrotka w pasie dzielącym, umożliwiająca wjazd i wyjazd z myjni samochodowej i ogródków działkowych.

W czasie prac, od 29 czerwca do 7 lipca, tramwaje nie będą jeździły ul. Woronicza pomiędzy ul. Puławską a Wołoską. Pasażerowie jadący w rejon ulic Domaniewskiej i Postępu będą mogli przesiąść się z metra do tramwajów na przystanku Pole Mokotowskie. Tam w godzinach szczytu co dwie i pół minuty będzie podjeżdżał na przystanek składy linii 17, 33 lub 41. Na czas remontu trasa składów linii 33 zostanie wydłużona ulicami Wołoską i Marynarską do pętli PKP Służewiec. Tramwaje linii 18 pojadą prosto ul. Puławską do pętli Metro Wilanowska, a kursowanie linii 31 będzie zawieszone.

Autobusy linii 174 będą kursowały objazdem ulicami Woronicza, Wołoską i Domaniewską, a linii 200 ulicami Woronicza i Puławską. Na przystanku Metro Wierzbno z podziemnej kolei przesiąść się będzie można do autobusów. W czasie remontu kursować będą autobusy linii 308, a na liniach 174 i 218 jeździć będą pojazdy większe niż zazwyczaj.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Tramwaje Warszawskie
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony