Partnerzy serwisu:

Warszawa: Kto pokieruje Biurem Polityki Mobilności?

Witold Urbanowicz 10.01.2020

Warszawa: Kto pokieruje Biurem Polityki Mobilności?
fot. MJ
Zmiany w stołecznym ratuszu. Michał Domaradzki, dotychczasowy dyrektor Biura Polityki Mobilności, pokieruje Biurem Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego. Wszczęty ma zostać nabór na nowego szefa odpowiedzialnego za szeroko pojętą politykę transportową w mieście.
Niedawno z Biurem Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego pożegnała się Ewa Gawor, jego wieloletnia szefowa. Jej obowiązki przejął Michał Domaradzki, który od kilku lat kierował Biurem Polityki Mobilności. Jak informuje Urząd Miasta, od 7 stycznia 2020 r. Biurem Polityki Mobilności kierują zastępcy dyrektora: Tadeusz Bartosiński, Piotr Sójka i Marek Wierczyński. Wszczęty ma zostać nabór na nowego dyrektora.

Giełda nazwisk już ruszyła. Pojawiły się informacje, że do Biura Polityki Mobilności mógłby przejść np. Wiesław Witek, dyrektor ZTM-u. Inne doniesienia mówią o możliwości przyjścia osoby wcześniej związanej z warszawskim oddziałem GDDKiA.

Biuro zajmuje się m.in. koordynacją działań w zakresie funkcjonowania systemu transportowego, uzgadnianie działań inwestycyjnych, a także organizacją ruchu.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony