Partnerzy serwisu:

Wałcz po raz czwarty kupuje dwa autobusy MAXI i trzy MIDI

Jakub Dybalski 05.07.2019

Wałcz po raz czwarty kupuje dwa autobusy MAXI i trzy MIDI
fot.
Gmina Miejska Wałcz rozpisała przetarg na pięć niskopodłogowych autobusów miejskich dwóch długości. Na oferty czekają w Wałczu do 13 sierpnia. To już czwarta próba kupienia autobusów.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa pięciu fabrycznie nowych, niskopodłogowych autobusów kategorii M3 klasy I, napędzanych silnikiem diesla dla potrzeb komunikacji miejskiej, spełniających normy Euro 6. Zamawiający precyzuje, że przez „autobus niskopodłogowy” rozumie autobus posiadający brak stopni wejściowych w co najmniej pierwszych i drugich drzwiach pojazdu.

Zamówienie jest podzielone na części. Pierwsza z nich dotyczy trzech autobusów MIDI, czyli o długości ok. 9–10 metrów. Druga to dwa pojazdy MAXI, czyli 12-metrowe. W obu częściach zamówienia cena to 60 proc. wagi w ocenie ofert, za kryteria techniczne będzie można dostać 30 proc. punktów, a za warunki gwarancji – 10 proc. punktów. Producenci mogą składać oferty w odniesieniu do obu części.

W obu przypadkach termin realizacji zamówienia określono na 300 dni od daty podpisania umowy.

To już czwarty przetarg na pięć autobusów w Wałczu. We wcześniejszych nie zgłaszali się chętni, a ostatnim razem przetarg trzeba było unieważnić, z powodu formalnego błędu związanego z tytułem publikacji w dzienniku urzędowym UE.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Rynek autobusowy
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony