Partnerzy serwisu:

W Białymstoku powstanie przejście podziemne przy ul. Kolejowej i Zwycięstwa

Magdalena Romanowska 11.08.2020

W Białymstoku powstanie przejście podziemne przy ul. Kolejowej i Zwycięstwa
fot. Google Maps
Miasto Białystok ogłosiło przetarg na zaprojektowanie i budowę pieszo-rowerowego przejścia podziemnego przejścia pod torami PKP w Białymstoku wraz z przebudową ulic Kolejowej i Zwycięstwa w rejonie dworca PKP.
Przedmiotem przetargu jest opracowanie dokumentacji projektowej niezbędnej do przeprowadzenia robót budowlanych oraz wykonanie robót budowlanych polegających na budowie przejścia podziemnego pieszo-rowerowego pod torami PKP w Białymstoku wraz z przebudową ulicy Kolejowej i Zwycięstwa w rejonie dworca PKP i niezbędną infrastrukturą techniczną.

Jest to część budowy intermodalnego węzła komunikacyjnego w Białymstoku. Wykonawca będzie musiał również skoordynować prace z planowaną przez PKP PLK przebudową linii E75 na odcinku Czyżew – Białystok. Szacunkowa wartość zadania wynosi 31 mln zł. Zamówienie będzie obowiązywało w okresie od 30 października 2020 r. do 30 czerwca 2023 r.

Zamawiający jako kryteria wyboru najkorzystniejszej oferty przyjął okres gwarancji (30 proc.), doświadczenie kierownika (10 proc.) oraz cenę (60 proc.). Termin składania ofert w przetargu mija 15 września 2020 r.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Odzyskiwanie przestrzeni
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony