Partnerzy serwisu:

Tylko ARP chce dostarczyć autobusy dla Malczyc

Jakub Rösler 25.05.2022

Tylko ARP chce dostarczyć autobusy dla Malczyc
fot. ARP
Gmina Malczyce otworzyła oferty w przetargu na dostawę autobusów elektrycznych, a także budowę farmy fotowoltaicznej. Autobusy chce dostarczyć wyłącznie ARP, a samo zamówienie jest dofinansowane z Polskiego Ładu.
Kilka tygodni temu opisywaliśmy szeroko przetarg na zakup autobusów elektrycznych oraz budowę farmy fotowoltaicznej, który został rozpisany przez gminę Malczyce. Samorząd uruchomił jedno zbiorcze postępowanie, które podzielono na dwie części, osobno na autobusy elektryczne, a także osobno dla budowy farmy fotowoltaicznej.

W każdym z dwóch części całego postępowania wpłynęło po jednej ofercie. Dwa autobusy elektryczne o długości od 8,5 do 9,5 metra, chce dostarczyć tylko ARP, producent autobusu Pilea. Producent wycenił to zadanie na nieco ponad 4,098 miliona złotych. Budżet zamawiającego na tę część zadania wynosi 4,1 miliona złotych, tak więc złożona oferta mieści się zakładanym budżecie.

Budową farmy fotowoltaicznej także jest zainteresowany tylko jeden podmiot, a dokładniej firma Wasta, która chce wykonać zamówienie za niespełna 1,895 miliona złotych. Budżet na tę część zadania wynosi 1,9 miliona złotych. Jak widać więc, obie oferty mieszczą się w budżetach, tak więc rozstrzygnięcie przetargu powinno być formalnością.

Zadanie jest w znacznym stopniu dofinansowane z pierwszej edycji programu inwestycji strategicznych, tzw. Polskiego Ładu.
PARTNER DZIAŁU


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Autobusy elektryczne
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony