Partnerzy serwisu:

Trzy oferty na dworzec w Malczycach

Witold Urbanowicz 28.05.2019

Trzy oferty na dworzec w Malczycach
mat. PKP SA
PKP SA otworzyły oferty na przebudowę dworca w dolnośląskich Malczycach. O zamówienie rywalizują trzy firmy. Zamawiający – aby rozstrzygnąć przetarg – będzie musiał jednak zwiększyć środki na realizację zamówienia.
Przedmiotem przetargu, ogłoszonego przez PKP SA, jest przebudowa dworca w Malczycach, znajdującego się w województwie dolnośląskim przy linii 275 Wrocław Muchobór – Guben.

Dzisiaj (28 maja) minął termin składania ofert. W postępowaniu wystartowało trzech potencjalnych wykonawców. Firma Berger Bau Polska zaproponowała kwotę 11,582 mln zł brutto, AKBiK z Wrocławia 11,932 mln zł brutto, natomiast SKB z Warszawy – 13,989 mln zł brutto. To więcej, niż zakładały PKP SA, które przeznaczyły na realizację zamówienia 8,146 mln zł brutto. Jeśli zamawiający zdecyduje się zwiększyć budżet, to zamówienie ma zostać zrealizowane w ciągu 65 tygodni od podpisania umowy.

Zakres prac przewiduje renowację elewacji, wymianę konstrukcji dachu, budowę pochylni, a także przebudowę układu pomieszczeń. Obsługa podróżnych będzie odbywała się w holu głównym na parterze. Pojawią się ogólnodostępne toalety. Dodatkowo w zachodnim skrzydle bryły głównej oraz w zachodniej dobudówce wydzielona zostanie przestrzeń dla rewiru dzielnicowych policji. Na piętrze przestrzeń nieużytkowa lokali mieszkaniowych zostanie zaadaptowana na potrzeby biblioteki.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony