Partnerzy serwisu:

Trasa tramwajowa na Naramowice ma być oddana do użytku już w kwietniu

Jakub Rösler 04.04.2022

Trasa tramwajowa na Naramowice ma być oddana do użytku już w kwietniu
fot. fb Jacek Jaśkowiak
Prezydent Poznania, Jacek Jaśkowiak, poinformował na swoim facebooku o tym, iż trasa tramwajowa na Naramowice ma być oddana do użytku już 23 kwietnia tego roku. To znacznie szybszy termin niż planowano do tej pory.
Trasa tramwajowa na Naramowice ma być oddana do użytku już w kwietniu tego roku. Jak poinformował na swoim facebooku Jacek Jaśkowiak, prezydent Poznania, prawdopodobny termin oddania całej inwestycji do użytku to 23 kwietnia bieżącego roku. Wcześniejsze zapowiedzi mówiły o terminie przypadającym na koniec maja, tak więc wyprzedzenie jest znaczne.

W ostatnim czasie tramwaje dojechały już do przystanku końcowego Błażeja, a więc przetestowały trasę na całej jej długości. Jak widać jest szansa na to, że pierwsze regularne tramwaje dotrą do końca nowej trasy jeszcze w kwietniu.

Tramwaj na Naramowice to zbiorcza nazwa dla projektów nowych linii tramwajowych w rejonie Naramowic i Winograd. Pierwszy etap właśnie się kończy, a drugi, uznawany przez władze miasta za priorytet na najbliższe lata, ma już decyzję środowiskową. Opis samej inwestycji można znaleźć tutaj.
PARTNER DZIAŁU


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Priorytety dla tramwajów
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony