Partnerzy serwisu:

Trapeze Poland partnerem portalu Transport-Publiczny.pl

Redakcja 16.01.2018

Trapeze Poland partnerem portalu Transport-Publiczny.pl
fot. Trapeze
Szwajcarska firma Trapeze została partnerem portalu Transport-Publiczny.pl. Firma specjalizuje się w dostarczaniu inteligentnych systemów transportowych oraz rozwiązań informatycznych dla sektora transportu publicznego.
Oferowane rozwiązania zapewniają sprawne funkcjonowanie komunikacji miejskiej zarówno na obszarach wiejskich, w miastach, aglomeracjach oraz metropoliach, niezależnie od ilości przewoźników i na wszystkich szczeblach transportu miejskiego – od organizatora po operatora.

W portfolio firmy można znaleźć rozwiązania obejmujące m.in.: systemy ITS, zarządzanie sprzedażą biletów, komunikację w pojazdach, centra dyspozytorskie, dynamiczną informację pasażerską, monitorowanie floty.

Na przełomie 2017 i 2018 r. Trapeze Poland zaprezentowało nową odsłonę swojej strony internetowej – www.trapezegroup.pl, która ma pozwolić w łatwy sposób na odnajdywanie interesujących treści i rozwiązań do konkretnych potrzeb.

– Przyszłość niesie wiele wyzwań, którym musimy sprostać. Jednym z nich jest umocnienie naszej pozycji na rynku polskim, dlatego podjęliśmy współpracę z portalem transport-publiczny.pl licząc, że przyniesie ona korzyści obu stronom – mówi Mikołaj Kwiatkowski, odpowiedzialny za marketing w Trapeze Poland.
PARTNER DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony