Partnerzy serwisu:

Trapeze Group na targach InnoTrans 2018

Mikołaj Kwiatkowski/Trapeze Poland 19.09.2018

Trapeze Group na targach InnoTrans 2018
Stoisko Trapeze Group na targach Innotrans 2018fot. Mikołaj Kwiatkowski/Trapeze Poland
Na stoisku Trapeze Group podczas targów InnoTrans 2018 w Berlinie (hala 2.1, stoisko 311) można porozmawiać o rozwiązaniach oferowanych przez firmę w całej Europie. 
Poza prezentacją centrum sterowania w dwóch wersjach: dla aglomeracji i mniejszych miast, przedstawiciele Trapeze pokazują również rozwiązania dla transportu na żądanie, zarządzania flotą i zajezdnią, systemy dedykowane kolei, technologie be in be out w połączeniu z aplikacją na smartfony oraz systemem rozliczeniowym firmy SystemTechnik, która w tym roku weszła w skład grupy. Dodatkowo prezentowany jest Trapeze College czyli system szkoleń online, urządzenia pokładowe, informacja pasażerska na e-papierze i nowe rozwiązania analityczne.

W tym roku firma obchodzi 50-lecie. Z tej okazji zorganizowana została impreza, która przyciągnęła około 300 gości z całej Europy. Spotkanie miało miejsce wczoraj w Tipi am Kamzerlaat, gdzie po krótkim przemówieniu szefa Trapeze Group i prezentacji historii firmy wystąpiła amerykańska aktorka pochodzenia niemieckiego Gayle Tufts, która swoim show porwała  uczestników zabawy. 

Firma Trapeze od 50 lat dostarcza systemy do zarządzania transportem publicznym. SystemTechnik jest liderem wśród firm oferujących systemy biletowe w Niemczech.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony