Partnerzy serwisu:

Transport publiczny w cieniu koronawirusa

TOR Konferencje 20.07.2020

Transport publiczny w cieniu koronawirusa
fot. Unsplash
Pandemia koronawirusa SARS-CoV-2 zmieniła życie ludzi na całym świecie. Zmiany w dużym stopniu dotknęły miast, a także mobilności ich mieszkańców. Teraz samorządy stoją przed zadaniem takiego przedefiniowania polityki miejskiej w obszarze transportu, aby odpowiedzieć na obecne i przyszłe wyzwania będące wynikiem pandemii.
Jak COVID-19 zmieni polską mobilność? Jak przekonać pasażerów transportu publicznego do powrotu? Na jakie zmiany technologiczne powinniśmy się przygotować? Czy inwestycje w modelu ppp są szansą dla samorządów stojących w obliczu problemów budżetowych? Czy pandemia pogłębi problem wykluczenia transportowego? – To tylko niektóre z pytań na które odpowiedzą uczestnicy IX Kongresu Transportu Publicznego i Inteligentnego Miasta, który odbędzie się 1 października w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

- Jako organizatorzy oczywiście zdajemy sobie sprawę z tego, w jak specyficznym czasie się obecnie znajdujemy. W trosce o bezpieczeństwo gości Kongresu liczba uczestników wydarzenia zostanie ograniczona w stosunku do poprzednich edycji. Spełnione będą również wszelkie wymogi sanitarne związane z organizacją konferencji – mówi Jędrzej Puzyński, dyrektor programowy Zespołu Doradców Gospodarczych TOR.

Kongres Transportu Publicznego i Inteligentnego Miasta to jedno z kluczowych wydarzeń biznesowych dedykowanych transportowi publicznemu i tematyce smart city w Polsce. Od dziewięciu lat Kongres jest przestrzenią merytorycznej dyskusji w gronie czołowych polskich i zagranicznych ekspertów. Tegorocznej edycji, oprócz spotkania w formule tradycyjnej, towarzyszyć będzie także transmisja na żywo za pośrednictwem portalu Transport-Publiczny.pl.

Program i szczegóły rejestracji na stronie kongrestransportupublicznego.pl
PARTNER DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Kongres Transportu Publicznego
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony