Partnerzy serwisu:

Translub z Lubonia z ofertą od Solarisa

Witold Urbanowicz 17.04.2019

Translub z Lubonia z ofertą od Solarisa
fot. Solaris
Podpoznańskie przedsiębiorstwo Translub, obsługujące linie komunikacyjne w Luboniu w ramach sieci ZTM Poznań, otworzyło oferty w przetargu na dostawę czterech autobusów 12-metrowych. Pojazdy mają zostać dostarczone w ciągu nieco ponad roku.
Przedmiotem przetargu, ogłoszonego przez Przedsiębiorstwo Transportowe Translub w Luboniu, jest dostawa czterech autobusów. Pojazdy o długości 11,8-12,2 m mają pomieścić min. 90 podróżnych, w tym min. 28 na miejscach siedzących (z czego cztery będą dostępne z poziomu niskiej podłogi). Wymagany jest układ drzwi 2-2-2 oraz silnik spalinowy o mocy min. 180 kW. Wyposażenie obejmuje system liczenia pasażerów, przesuwne okna, klimatyzację, nagłośnienie, elektroniczny system informacji pasażerskiej, komponenty systemu PEKA i monitoring.

Dzisiaj (17 kwietnia) minął zmieniony termin składania ofert. Jedyną ofertę złożył Solaris, który zaproponował kwotę w wysokości 4,6 mln zł brutto. To mniej niż oczekiwał zamawiający, który określił budżet na 5,17 mln zł brutto.

Na realizację przeznaczono 390 dni, przy czym Solaris zadeklarował dostawę dwóch pojazdów w terminie krótszym o 30 dni.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Rynek autobusowy
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony