Partnerzy serwisu:

Tramwaje Warszawskie z ofertami na priorytet na Radiowej i Dywizjonu 303

Witold Urbanowicz 24.01.2018

Tramwaje Warszawskie z ofertami na priorytet na Radiowej i Dywizjonu 303
fot. Tramwaje Warszawskie
Tramwaje Warszawskie otworzyły oferty w przetargu na projekt oraz wdrożenie sterowania ruchem w ciągu Radiowej i Dywizjonu 303. Wpłynęły trzy oferty na kwoty od 2,5 mln zł do 2,8 mln zł. Zamówienie ma zostać wykonane w terminie 490 dni od podpisania umowy.
Tramwaje Warszawskie ogłosiły przetarg na zaprojektowanie, dostawę i wdrożenie systemu sterowania ruchem z priorytetem dla tramwajów w ciągu ulicy Radiowej na odcinku od ul. Powstańców Śląskich do ul. Dywizjonu 303, a także w ciągu ul. Dywizjonu 303 na odcinku od Radiowej do ul. Marynin. Zmianami zostanie objętych pięć skrzyżowań – Radiowej z Powstańców Śląskich, Szadkowskiego, Wrocławską oraz Dywizjonu 303, a także Dywizjonu 303 z ul. Marynin (przejazd ukośny). Prace obejmą m.in. przebudowę sygnalizacji i oświetlenia ulicznego, a także wdrożenie nowej organizacji ruchu, w tym w zakresie przejazdów rowerowych.

Termin składania ofert minął 16 stycznia 2018 r. Wystartowały trzy firmy. Dynniq Poland z Modlniczki jest w stanie wykonać prace za 2,448 mln zł brutto, Siemens za 2,522 mln zł brutto, natomiast olsztyński Sprint za 2,835 mln zł brutto. Cena decyduje o wyborze w 85%, a pozostałe punkty można dostać za gwarancję – tutaj jednak wszystkie podmioty zaproponowały 60-miesięczny okres. Zamawiający planował przeznaczyć na zamówienie kwotę 2,744 mln zł brutto.

Na realizację całego zamówienia przeznaczono 490 dni, co uwzględnia także kalibrację systemu. Prace mają być prowadzone przy zachowaniu zasady maksymalnego ograniczenia utrudnień.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Tramwaje Warszawskie
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony