Partnerzy serwisu:

Tramwaje Warszawskie wymienią i zmodernizują wyświetlacze na przystankach

Witold Urbanowicz 16.10.2017

Tramwaje Warszawskie wymienią i zmodernizują wyświetlacze na przystankach
fot. WU
Tramwaje Warszawskie ogłosiły przetarg na wymianę bądź modernizację 68 tablic systemu informacji pasażerskich. Postępowanie obejmuje zastąpienie wszystkich najstarszych wyświetlaczy między pętlą Banacha a rondem Waszyngtona, ustawionych na tej trasie dekadę temu.
Tramwaje Warszawskie ogłosiły przetarg na wymianę i modernizację elektronicznych tablic systemu informacji pasażerskiej czasu rzeczywistego. Zakres zamówienia obejmuje wymianę 27 tablic i modernizację 1 tablicy zainstalowanych na przystankach tramwajowych w korytarzu Al. Jerozolimskich na odcinku od pętli Banacha do Ronda Waszyngtona (czyli pierwsze tablice, które pojawiły się na stołecznych przystankach w ramach modernizacji w trasy w Alejach, przeprowadzonej dekadę temu), modernizację 30 tablic zainstalowanych na trasie W-Z (Cmentarz Wolski – Dworzec Wileński), a także modernizację 10 tablic na trasie Dworzec Wileński – Stadion Narodowy – Rondo Waszyngtona.

Nowe tablice będą wyglądały podobnie, jak te dotychczasowe. W przypadku modernizacji zakres prac obejmuje m.in. oczyszczenie obudowy, wymianę szyb, akumulatorów UPS oraz rozruchowych, zastąpienie analogowego interfejsu sterowania matrycy cyfrowym.

Termin składania ofert mija 21 listopada. W postępowaniu mogą brać udział wykonawcy, którzy w ciągu ostatnich pięciu lat dostarczyli minimum 30 zewnętrznych, co najmniej 3-wierszowych elektronicznych tablic informacyjnych z matrycami w technologii LED, działających w ramach systemów informacji pasażerskiej czasu rzeczywistego, a następnie zapewnili obsługę gwarancyjną przez co najmniej 12 miesięcy, licząc od daty odbioru częściowego lub końcowego. O wyborze ofert zadecydują cena (90%), termin wykonania wymiany oraz modernizacji wskazanych przez zamawiającego tablic (po 5%).

Szacunkowa wartość zamówienia to 3 mln zł netto. Na realizację przeznaczono 15 tygodni, przy czym potencjalni wykonawcy mogą zaoferować jego skrócenie maksymalnie do 8 tygodni.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Tramwaje Warszawskie
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony