Partnerzy serwisu:

Tramwaje Warszawskie wdrożą priorytet na Radiowej i Dywizjonu 303

Witold Urbanowicz 13.12.2017

Tramwaje Warszawskie wdrożą priorytet na Radiowej i Dywizjonu 303
fot. Tramwaje Warszawskie
Tramwaje Warszawskie prowadzą teraz przetarg na projekt o wdrożenie sterowania ruchem w ciągu Radiowej i Dywizjonu 303. Zamówienie ma zostać wykonane w terminie 490 dni od podpisania umowy.
Tramwaje Warszawskie ogłosiły przetarg na zaprojektowanie, dostawę i wdrożenie systemu sterowania ruchem z priorytetem dla tramwajów w ciągu ulicy Radiowej na odcinku od ul. Powstańców Śląskich do ul. Dywizjonu 303, a także w ciągu ul. Dywizjonu 303 na odcinku od Radiowej do ul. Marynin. Zmianami zostanie objętych pięć skrzyżowań – Radiowej z Powstańców Śląskich, Szadkowskiego, Wrocławską oraz Dywizjonu 303, a także Dywizjonu 303 z ul. Marynin (przejazd ukośny). Prace obejmą m.in. przebudowę sygnalizacji i oświetlenia ulicznego, a także wdrożenie nowej organizacji ruchu, w tym w zakresie przejazdów rowerowych..

Termin składania ofert mija 16 stycznia 2018 r. W postępowaniu mogą brać udział podmioty, które w ostatnich trzech latach zrealizowały dostawę i instalację nie mniej niż pięć sterowników sygnalizacji świetlnej wraz z oprogramowaniem – z zastosowaniem algorytmów sterowania akomodacyjnego wykorzystujących detekcję tramwajów. O wyborze zadecydują cena (85%) oraz okres gwarancji (15%).

Na realizację całego zamówienia przeznaczono 490 dni, co uwzględnia także kalibrację systemu. Prace mają być prowadzone przy zachowaniu zasady maksymalnego ograniczenia utrudnień. Wartość zamówienia szacowana jest na 2,23 mln zł netto.
PARTNER DZIAŁU


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Priorytety dla tramwajów
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony