Partnerzy serwisu:

Tramwaje Warszawskie rozszerzą priorytet. Kilkanaście skrzyżowań

Witold Urbanowicz 19.10.2018

Tramwaje Warszawskie  rozszerzą priorytet. Kilkanaście skrzyżowań
fot. MJ
Tramwaje Warszawskie chcą poprawić przejazd tramwajów na kilkunastu skrzyżowaniach w stolicy. Spółka prowadzi przetarg na wdrożenie priorytetów na kolejnych kilkunastu skrzyżowaniach.
Tramwaje Warszawskie ogłosiły przetarg na zaprojektowanie, dostawa i wdrożenie systemu sterowania ruchem z priorytetem dla tramwajów. Zamówienie obejmuje osiem części, a jego wartość szacowana jest na 4,7 mln zł netto.

Pierwsza część obejmuje trzy skrzyżowania w rejonie Węzła Młociny. Część II to skrzyżowanie Powstańców Śląskich z Wrocławską (północną), część III – skrzyżowanie Młynarskiej i Żytniej, część IV – skrzyżowanie Starzyńskiego i Namysłowskiej, część V – skrzyżowanie Jagiellońskiej i Ratuszowej, część VI – skrzyżowanie al. „Solidarności” i ul. Sierakowskiego, część VII – skrzyżowanie Rakowieckiej i Boboli, a ostatnia część – zespół siedem skrzyżowań w rejonie pl. Bankowego.

Termin składania ofert upływa 22 listopada. O wyborze w każdej części zadecyduje cena (85%) i gwarancja (15%). Na realizację przeznaczono od 350 do 518 dni.
PARTNER DZIAŁU


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Priorytety dla tramwajów
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony