Partnerzy serwisu:

Traficar znowu w Warszawie. Z cennikiem kilometrowym

Redakcja 16.09.2020

Traficar znowu w Warszawie. Z cennikiem kilometrowym
fot. Traficar
Traficar wraca do Warszawy z 400 samochodami. Firma reklamuje się teraz cennikiem kilometrowym, dzięki któremu kierowcy i ich pasażerowie nie będą musieli płacić za czas stania w korku.
Na dobry początek w Warszawie pojawi się 400 aut. Firma Traficar wracamy z samochodami kompaktowymi i osobowymi (Megane i Clio). Wielkość strefy zaznaczona jest na mapie w aplikacji, stopniowo będzie poszerzana.

¬¬– To dobra wiadomość dla warszawiaków! A ja cieszę się, że wreszcie zobaczą, jak to jest, korzystać z auta na minuty, a płacić za kilometry. Nasz cennik gwarantuje nie tylko przewidywalność kosztów, ale pozwala też przestać się spieszyć – mówi Konrad Karpiński, dyrektor Traficara.

Zgodnie z taryfą kierowcy zapłacą 1,50 zł za km jazdy. Wynajmem dobowy kosztuje 49 zł. Ponadto, jak informuje Traficar, każda osoba, która wynajmie samochód w Warszawie, otrzyma od 50 zł na start. „Chcemy, żeby starym klientom miło wsiadało się po raz kolejny do naszych samochodów, a nowym dajemy możliwość przetestowania jazdy carsharingiem Traficar całkiem za darmo” – wyjaśnia firma.
PARTNER DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony