Partnerzy serwisu:

Szczecin stawia ładowarki autobusowe w zajezdni Klonowica

Jakub Rösler 04.08.2021

Szczecin stawia ładowarki autobusowe w zajezdni Klonowica
fot. ZDiTM Szczecin
Do końca września mają potrwać prace związane z budową stacji ładowania autobusów elektrycznych w zajezdni na ulicy Klonowica. Jest już podstacja i wszystkie elementy potrzebne do zamontowania ostatnich urządzeń.
Cała infrastruktura podziemna związana z dostawą prądu oraz podstacja są już gotowe. Potrzebne jest jeszcze podłączenie i zamontowanie samych ładowarek. Nastąpi to nie później niż do końca września, zatem pojazdy, które jesienią mają pojawić się na terenie Szczecińskiego Przedsiębiorstwa Autobusowego „Klonowica” będą miały gotową i sprawną infrastrukturę.

Przedmiotem umowy zawartej z konsorcjum firm Ekoenergetyka Sales oraz Westa Building jest budowa sześciostanowiskowej stacji ładowania autobusów elektrycznych. Każde urządzenie będzie mogło naładować dwa pojazdy.

Zakres zadania o wartości 1,646 mln zł to roboty budowlane, roboty elektryczne w zakresie linii kablowych 15 kV i 0,4 kV, roboty elektryczne w zakresie stacji transformatorowej, roboty elektryczne w zakresie montażu ładowarek.
PARTNERZY DZIAŁU


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Autobusy elektryczne
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony