Partnerzy serwisu:

Szczecin. Rusza trzeci przetarg na sprzedaż używanych rowerów miejskich

Jakub Rösler 08.11.2021

Szczecin. Rusza trzeci przetarg na sprzedaż używanych rowerów miejskich
fot. UM Szczecin
Tym razem do kupienia są pojazdy typy Nextbike. Cena wywoławcza: 61,5 i 184,5 zł. Rowery można oglądać i wybierać dziś, jutro i pojutrze.
Do kupienia jest 160 jednośladów Nextbike wykorzystywanych dotychczas w systemie Szczecińskiego Roweru Miejskiego. Koła 26 cali, piasta tylna z wbudowaną trzybiegową przerzutką Shimano Nexus 3, opony antyprzebiciowe z paskiem odblaskowym, oświetlenie indukcyjne, hamulec przedni bębnowy, hamulec tylny – torpedo, linka zabezpieczająca z kodem szyfrowym.

Rowery można oglądać na dziedzińcu siedziby NiOL przy al. Wojska Polskiego 105, w następujących dniach i godzinach: poniedziałek - 8.11.2021 w godzinach 9-15, wtorek w godzinach 10-17, środa w godzinach 10-17. Tam też można wypełnić i złożyć formularz ofertowy. Jedna osoba może złożyć oferty na dowolną liczbę rowerów.

Cena wywoławcza w zależności od stanu roweru:

61,5 zł za jeden rower (w tym VAT)

184,5 zł za jeden rower (w tym VAT).

Oferty można składać na miejscu, ale również w sekretariacie NiOL, przy ul. Czesława 9 w Szczecinie, II piętro, pokój 24 do 15 listopada, do godz. 10. Otwarcie ofert: 15 listopada, godz. 10.30.

Wygrywa oferta z najwyższą cenę za dany rower.

Wyniki przetargu zostaną ogłoszone na stronie www.niol.szczecin.pl w zakładce Przetargi – mienie ruchome/Trzeci przetarg pisemny najpóźniej 18 listopada.

Zwycięzcy przetargu będą zobowiązani do wniesienia zapłaty i odebrania roweru/ów w terminie 7 dni kalendarzowych od opublikowania informacji o wyborze oferty na stronie internetowej NiOL.

W dwóch poprzednich przetargach NiOL sprzedał 169 używanych rowerów BikeS za 34.109,62 zł brutto (co daje średnią 201 zł za jeden rower).

83 używane rowery NiOL weszły w skład Miejskiej Wypożyczalni Rowerów, która oferuje pojazdy na dłuższy czas (weekend, tydzień, miesiąc).
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Informacja pasażerska
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony