Partnerzy serwisu:

Szczecin. Na Roosvelta w odwrotnym kierunku

Redakcja/inf. pras. 15.04.2022

Szczecin. Na Roosvelta w odwrotnym kierunku
fot. Tramwaje Szczecińskie
Torowa rewolucja to nie tylko sama infrastruktura tramwajowa. Zmieniają się ulice i ciągi dla pieszych, rowerzystów, elementy dla pasażerów komunikacji miejskiej i kierowców. W ramach inwestycji ulica Roosvelta zyskała właśnie nowa nawierzchnię, dlatego w najbliższy wtorek dojazd do niej będzie możliwy od strony ul. Piłsudskiego, a zamknięty zostanie od strony ul. Mazowieckiej.
Co jeszcze działo się ostatnio w rejonie Placu Rodła? Na ulicy Piłsudskiego łączone było nowe torowisko z istniejącym, prowadzone były prace asfaltowe w torowisku, trwała rozbiórka starego i budowa nowego chodnika, do tego frezowanie istniejącej jezdni. Podobne zmiany na Wyzwolenia – w zależności od odcinka trwa tam wykonanie podbudowy torowej i ustawianie torowiska. Na samym Placu Rodła betonowanie dolnej warstwy podbudowy oraz ustawianie krawężnika drogowego.

Najbliższe dni także zapowiadają się bez większej przerwy świątecznej, w planach jest między innymi: wykonanie stabilizacji podłoża pod torowisko w alei Wyzwolenia na odc. od Placu Rodła do ul. Malczewskiego, wykonanie nawierzchni miejsc postojowych oraz zatok autobusowych w ul. Roosevelta, prace torowe na odc. Plac Rodła – Malczewskiego, czy też montaż rozjazdów na Placu Rodła.

PARTNER DZIAŁU


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Priorytety dla tramwajów
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony