Partnerzy serwisu:

Suwałki organizują rower miejski. Ma się nazywać Suwer

Jakub Dybalski 27.01.2020

Suwałki organizują rower miejski. Ma się nazywać Suwer
fot. Lichen99, lic. CC BY-SA 3.0 pl
W Suwałkach rozpisano przetarg na uruchomienie i trzyletnią obsługę systemu roweru publicznego. W ramach Suweru do dyspozycji mieszkańców będzie 120 rowerów różnych rodzajów.
Zamówienie składa się z dwóch zadań (ale nie jest podzielone na części). Pierwsze zadanie to dostawa, instalacja i uruchomienie systemu roweru publicznego w mieście Suwałki. Drugie, to obsługa systemu roweru publicznego w mieście Suwałki w 2020, 2021 i 2022 r.

System ma się składać ze 120 rowerów. W tym ma być 108 tradycyjnych rowerów, 2 tandemy i 10 rowerów elektrycznych. Te ostatnie muszą umożliwiać przejechanie na baterii 80 km.

Suwer (nazwę wybrali mieszkańcy) ma się składać z 12 stacji, po 12 stanowisk na rower w każdej. Trzy stacje powinny mieć możliwość ładowania rowerów elektrycznych.

Zgodnie z zapisami przetargowymi rower ma zostać uruchomiony w ciągu 90 dni od podpisania umowy. Czas funkcjonowania systemu w tym roku określono na od początku czerwca do 24 października, a w kolejnych latach od początku kwietnia do 24 października.

Na oferty czekają w Suwałkach do 28 lutego. O wyborze oferty zdecyduje w 60 proc. cena, w 25 proc. okres gwarancji na rowery i terminale, a w 15 proc. deklarowany czas napraw.


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Rower w mieście
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony