Partnerzy serwisu:

Sosnowiec: Będzie remont torowiska na Małachowskiego. Rusza przetarg

Witold Urbanowicz 22.05.2020

Sosnowiec: Będzie remont torowiska na Małachowskiego. Rusza przetarg
fot. MJ
Tramwaje Śląskie ogłosiły przetarg na przebudowę kolejnego odcinka sieci tramwajowej w Zagłębiu. Pracami objęty zostanie ok. 400-metrowy odcinek torowiska w ciągu ul. Małachowskiego w Sosnowcu.
Przedmiotem przetargu Tramwajów Śląskich jest remont torowiska tramwajowego w ciągu ul. Małachowskiego od Mościckiego do 3 Maja. Prace obejmą ok. 400 mtp jednotorowej linii tramwajowej usytuowanej w jezdni jednokierunkowej.

W ramach prac założono wykonanie nowego torowiska w technologii bezpodsypkowej z prefabrykowanych płyt drogowo-torowych, przebrukowanie kostki betonowej, budowę nowego odwodnienia. W ramach przebudowy sieci trakcyjnej postawione zostaną nowe słupy trakcyjne (zdjęcie sieci z budynków). Powstanie nowy peron przystankowy po południowo-wschodniej stronie ul. Targowej, w miejscu zieleńca przed cofniętą kamienicą (zamiast przystanku przy 3 Maja).

Termin składania ofert mija 29 czerwca. O wyborze zdecydują cena (80%), gwarancja (10%) oraz doświadczenie osób wyznaczonych do realizacji zamówienia (10%). Na realizację przeznaczono 10 miesięcy.


Nowa lokalizacja przystanku

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony