Partnerzy serwisu:

Solaris z nowym dyrektorem sprzedaży regionu Polska Północna

Redakcja 19.01.2022

Solaris z nowym dyrektorem sprzedaży regionu Polska Północna
fot. Solaris
Od nowego roku funkcję dyrektora sprzedaży regionu północnego w Solaris Bus & Coach objął Jakub Zakrzewski. Pracuje w firmie od 2012 roku i zastąpił na tym stanowisku Adama Milewskiego, który przeszedł na emeryturę po ponad 20 latach pracy w Solarisie.
Z dniem 1 stycznia 2022 roku Solaris Bus & Coach powołał Jakuba Zakrzewskiego na stanowisko dyrektora sprzedaży regionu północnego.

Jakub Zakrzewski jest związany z branżą automotive od 2005 roku. Jego doświadczenie obejmuje obszary serwisowy i handlowy. Do zespołu firmy Solaris dołączył dokładnie 10 lat temu, w styczniu 2012 r., i na każdym stanowisku, które piastował, ściśle współpracował z klientami. Na początku jako szef regionu ds. kluczowych klientów odpowiadał za obsługę klienta i obsługę posprzedażną, by w 2018 roku objąć stanowisko kierownika ds. kluczowych klientów w Polsce. Od kwietnia 2021 roku Jakub Zakrzewski pracuje w Dziale Sprzedaży-Kraj, a od nowego roku pełni w nim funkcję szefa sprzedaży w Polsce Północnej. Prywatnie jest tatą dwójki synów. Interesuje się sportem, szczególnie narciarstwem i boksem. Jest też miłośnikiem teatru i kina.

– Niezmiernie miło jest mi pogratulować Jakubowi nowego stanowiska. Jego ogromne doświadczenie, a także znakomita znajomość branży z pewnością będą źródłem wielu sukcesów zawodowych. Czego też mu serdecznie życzę. Korzystając z okazji chciałbym również serdecznie podziękować Adamowi Milewskiemu za 20 lat zaangażowania, wspaniałych relacji z klientami i mnóstwa sukcesów, które w znaczący sposób przyczyniły się do wzmocnienia pozycji naszej firmy w Polsce – powiedział Petros Spinaris, wiceprezes zarządu firmy Solaris Bus & Coach.

Jakub Zakrzewski przejął obowiązki odchodzącego na emeryturę Adama Milewskiego, który w Solarisie pracował przez ponad dwie dekady, odpowiadając za sprzedaż w Polsce Północnej i opiekując się klientami tego regionu. Przez całą swoją karierę zawodową promował transport publiczny, w szczególności autobusowy – najpierw w firmie Kapena w Słupsku, która prowadziła produkcję i naprawy autobusów, później w Solarisie. W październiku 2021 otrzymał od Izby Gospodarczej Komunikacji Miejskiej medal za wieloletnią pracę na rzecz komunikacji miejskiej.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony