Partnerzy serwisu:

Słupsk wybrał wykonawcę dworca autobusowego

Witold Urbanowicz 01.09.2020

Słupsk wybrał wykonawcę dworca autobusowego
mat. ZIM Słupsk
Słupsk rozstrzygnął przetargu na projekt i budowę węzła transportowego w rejonie dworca kolejowego, po drugiej stronie torów. W jego skład wchodzić będzie dworzec autobusowy z obiektem dla obsługi pasażerów, miejscami postojowymi, parkingiem i drogami dojazdowymi.
Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych w ramach budowy węzła transportowego w rejonie dworca kolejowego. Węzeł z dworcem autobusowym zlokalizowane są na terenach PKP przy Towarowej, które zostaną przejęte przez miasto. Projekt zakłada budowę wielofunkcyjnego dworca autobusowego po zachodniej stronie torów kolejowych wraz z zapleczem socjalnym oraz miejscem obsługi podróżnych udostępnionym dla przewoźników międzynarodowych i regionalnych. Więcej o zamówieniu pisaliśmy tutaj.

Termin składania ofert minął na początku lipca. Wystartowały trzy firmy z ofertami na kwoty od 28,9 mln zł do 44,2 mln zł brutto. Ostatecznie – 28 sierpnia – wygrała firma ATP Budownictwo ze Słupska, która złożyła najniższą ofertę. Na realizację przeznaczono 27 miesięcy.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Węzły przesiadkowe
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony