Partnerzy serwisu:

Skierniewice akceptują tureckie Temsy

Witold Urbanowicz 07.06.2018

Skierniewice akceptują tureckie Temsy
fot. Temsa
MZK w Skierniewicach rozstrzygnął przetarg na dostawy dziesięciu autobusów 12-metrowych i zaakceptował propozycję firmy Peterbus z Warszawy, która oferuje pojazdy tureckiej marki Temsa. Pierwsze nowe autobusy mają pojawić się w mieście jesienią.
Przedmiotem zamówienia MZK Skierniewice jest dostawa 10 autobusów 12-metrowych. Pojemność pojazdu określono na minimum 96 podróżnych, w tym 28 na miejscach siedzących. Więcej o specyfikacji pisaliśmy tutaj. Jedyną ofertę złożyła firma Peterbus z Warszawy, która sprzedaje na rynku polskim autobusy tureckiej firmy Temsa. 

MZK w Skierniewicach zaakceptował ofertę złożoną przez firmę Peterbus. Wartość oferty sięga kwoty 10,331 mln zł brutto. Przewoźnik jest spokojny o jakość zamówienia. „W Polsce Temsy wożą pasażerów od ponad 2 lat np. w Kielcach, a ocena ich użytkowości ze strony pasażerów i serwisu jest wielce pozytywna” – podkreśla spółka, która wskazuje na bogate doświadczenie producenta.

Zamówienie jest możliwe dzięki pozyskaniu przez miasto dofinansowania unijnego. W terminie do 15 października dostarczone mają zostać cztery autobusy, a do 31 marca 2019 r. – kolejne sześć.
PARTNER DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Rynek autobusowy
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony