Partnerzy serwisu:

Sindbad od 4 maja przywraca połączenia do Niemiec

simetra 03.05.2020

Sindbad od 4 maja przywraca połączenia do Niemiec
fot. Sindbad
W związku z częściowym znoszeniem obostrzeń dotyczących przemieszczania się, zarówno w Polsce jak i w Niemczech, od 4 maja Sindbad uruchomi codzienne połączenia na trasach pomiędzy Polską a Niemcami.
Z informacji przekazanych przez przewoźnika wynika, że specjalna oferta będzie obowiązywała do 31 maja. Pierwszy wyjazd z Polski zaplanowano na 4 maja zaś pierwszy wyjazd z Niemiec na 6 maja. Sindbad zapowiada, że wraz ze znoszeniem ograniczeń przez inne państwa, zamierza przywracać kolejne trasy międzynarodowe.

Przewoźnik zaznacza, że bilety zakupione w ofercie specjalnej nie podlegają zwrotom. Przykładowo bilety na przejazd z Przemyśla do Monachium dla jednej osoby dorosłej są w tej chwili dostępne na 19 maja w cenie 280 zł za przejazd w jedną stronę zaś z Olsztyna do Stuttgartu za 275 zł.

W związku z ciągle obowiązującymi obostrzeniami na pokładach autobusów pierwszy rząd za kierowcą oraz połowa pozostałych miejsc pozostanie pusta. Każdy pasażer ma bezwzględny obowiązek posiadania i podróżowania w maseczce ochronnej, a osoba u której zaobserwowane zostaną takie objawy jak wysoka temperatura, kaszel, duszności, nie będzie mogła odbyć podróży. Na pokładzie każdego autokaru znajdą się środki dezynfekująca, a po każdym kursie pojazd zostanie poddany dezynfekcji.
PARTNER DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Koronawirus a transport