Partnerzy serwisu:

Sim Factor dostarcza symulator tramwaju Stadlera do Ostrawy

Redakcja 03.04.2020

Sim Factor dostarcza symulator tramwaju Stadlera do Ostrawy
mat. prasowe
Sim Factor, jako podwykonawca firmy Stadler, zbuduje symulator tramwaju Tango NF2 dla przedsiębiorstwa Dopravní Podnik Ostrava a.s. (DPO). Kabina zostanie zbudowana z wykorzystaniem oryginalnych komponentów.
Jak informuje firma, symulator będzie wyjątkowym rozwiązaniem w Czechach i w Europie. Projekt zakłada pełnowymiarowe odtworzenie kabiny przy użyciu oryginalnych komponentów, system wyświetlania 4K oparty o wielkoformatowe monitory, całość rozwiązania będzie uruchomiona na platformie ruchu o 6-ściu stopniach swobody. W kabinie będzie można poruszać się po odwzorowanych ulicach Ostrawy obejmujących ponad 60 km, z dynamicznym ruchem pojazdów i pieszych.

Symulator będzie oparty o oprogramowanie Sim Factor. Projekt dla Ostrawy ma zostać zrealizowany w III kwartale 2020 roku.

Dla Sim Factor jest to przełomowy projekt, poszerzający portfolio rozwiązań oferowanych przez firmę o symulatory tramwajów i ruchu miejskiego. Warto zaznaczyć, iż w grudniu 2019 roku Sim Factor razem ze Stadlerem dostarczył i uruchomił najnowocześniejszy w Polsce pełnowymiarowy symulator pojazdu Stadler Flirt 3 dla Kolei Mazowieckich.

PARTNER DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony