Partnerzy serwisu:

Siemens współpracuje z Metrem Warszawskim. Wykona przegląd wózków w Inspiro

Redakcja/inf. pras. 13.08.2020

Siemens współpracuje z Metrem Warszawskim. Wykona przegląd wózków w Inspiro
fot. Siemens
Siemens Mobility i Metro Warszawskie podpisały umowę na wykonanie przeglądu P4.3 wózków w 35 pociągach Inspiro. Prace będą wykonywane w latach 2021-2023.
W latach 2013-2014 Siemens Mobility wspólnie z nowosądecką firmą Newag dostarczył 35 jednoprzestrzennych pociągów Inspiro dla Metra Warszawskiego. Było to pierwsze zamówienie na nową generację pociągów Siemens Mobility na świecie. Obecnie Inspiro jest rozwijane także w innych miastach na świecie m.in. w Sofii, Kuala Lumpur, Rijadzie, Monachium, Norymberdze, Wiedniu oraz Londynie.

W 2021 r. rozpoczną się przeglądy P4.3 wózków w pojazdach metra Inspiro, realizowane przez Siemens Mobility. Łącznie w 35 pociągach Inspiro zostanie sprawdzonych 420 wózków, w których dojdzie m.in. do planowej regeneracji zestawów kołowych oraz wymiany wszystkich elementów metalowo-gumowych.

- Inspiro jest jednym z najnowocześniejszych pojazdów metra na świecie i z powodzeniem od kilku lat kursuje na pierwszej i drugiej linii warszawskiego metra. Dbając o bezpieczeństwo i komfort pasażerów będziemy realizować przegląd w rekordowym czasie - nawet 25 dni na jeden pojazd, by pociągi mogły jak najszybciej wrócić na tory – mówi, cytowany w komunikacie, Krzysztof Celiński, prezes Siemens Mobility.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Metro Warszawskie
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony