Partnerzy serwisu:

Scania wierna Słupskowi

Witold Urbanowicz 26.05.2020

Scania wierna Słupskowi
fot. Michał Szymajda
MZK w Słupsku otworzył oferty w przetargu na zakup pięciu autobusów 12-metrowych zasilanych olejem napędowym. Na dostawy przeznaczono szczęść miesięcy. O zamówienie ubiega się wyłącznie Scania.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa pięciu fabrycznie nowych niskopodłogowych autobusów miejskich typu maxi zasilanych olejem napędowym. Zamówienie obejmuje też przeszkolenie 15 kierowców i 15 pracowników zaplecza.

Autobusy o długości 11,5-12,5 m mają być w pełni niskopodłogowe i pomieścić min. 90 podróżnych, w tym min. 27 na miejscach siedzących. Przewidziano drzwi w układzie 2-2-2. Wymagany jest silnik o mocy min. 280 KM. Wyposażenie obejmuje tablice informacyjne LED, LCD, przyciemniane szyby boczne z uchylną częścią, klimatyzację, ogrzewanie wykorzystujące ciepło układu chłodzenia silnika, nagrzewnice, monitoring.

Wczoraj (25 maja) minął termin składania ofert. Wystartowała jedynie Scania Polska z ofertą na kwotę 6,271 mln zł brutto. To nieznacznie poniżej budżetu określonego na kwotę 6,458 mln zł brutto. Na realizację zamówienia przeznaczono termin wydłużony do 220 dni.


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Rynek autobusowy
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony