Partnerzy serwisu:

Poznań kupuje 19 tablic informacji pasażerskiej na przystanki

Jakub Dybalski 28.08.2019

Poznań kupuje 19 tablic informacji pasażerskiej na przystanki
fot. MOs810, lic. CC A-SA 3.0 Unported
Zarząd Transportu Miejskiego w Poznaniu rozpisał przetarg na dostawę i montaż 19 tablic przystankowej informacji pasażerskiej, a także trzech kamer monitoringu wizyjnego.
Zamówienie jest dość skomplikowane i składa się z kilku elementów. Podstawowym jest dostawa i montaż 19 tablic systemu informacji pasażerskiej, które zawisną na przystankach w różnych punktach Poznania. Tablic właściwie będzie 20, bo od wykonawcy wymaga się projektu wykonawczego i dokumentacji powykonawczej dla wspomnianych 19 tablic i jednej, która jest w posiadaniu ZTM.

Drugi element to montaż trzech kamer monitoringu, które mają zostać umieszczone na przystankach komunikacji miejskiej.

Trzecia rzecz to wykonanie projektu wraz z budową przyłącza światłowodowego oraz przecisku pod ulicą zabezpieczającego budowę przyłącza do budowy systemu parkingów Park & Ride w Poznaniu. Zamówienie nie jest podzielone na części. Wykonawca będzie musiał zrobić wszystko.

ZTM nie wskazał jeszcze ile ma zamiar wydać na te prace. Na oferty czeka do 30 września. W ocenie najważniejsza będzie cena (60 proc. punktów), a pozostałe punkty będzie można uzyskać za jak najszybszy termin wykonania zamówienia.

PARTNER DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Informacja pasażerska
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony