Partnerzy serwisu:

Powiat słupski: Oferty na krótkie autobusy

Witold Urbanowicz 11.03.2021

Powiat słupski: Oferty na  krótkie autobusy
fot. MPK Łódź
Powiat słupski otworzył oferty w drugim z dwóch przetargów na zakup nowych autobusów, które miałyby trafić do Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej w Słupsku. Postępowanie dotyczy czterech krótkich pojazdów o długości do 8,1 m.
Przedmiotem przetargu jest dostawa czterech nowych autobusów podmiejskich – międzymiastowych z częściową niską podłogą. Zamawiający wymaga pojazdy o długości 7,8-8,1 m, mieszczących min. 40 osób, w tym 18 na miejscach siedzących. Dopuszczalne układy drzwi to 1-2, lub 2-2 lub 2-1 (jednoskrzydłowe o szerokości efektywnej 700 mm, dwuskrzydłowe – 1200 mm). Przewidziano silnik o mocy min. 120 kW.

Dzisiaj (11 marca) minął termin składania ofert. Wystartowały dwie firmy. Truck Export-Import Wynajem z Warszawy wycenił ofertę na 1,963 mln zł, MMI Zbyszewo na 2,681 mln zł. Budżet na ten cel wynosi 2 mln zł.

Wczoraj natomiast otwarto oferty w przetargu na zakup sześciu dużych autobusów międzymiastowych niskowejściowych o długości 12,5-13,1 m. Przypomnijmy – przed świętami powiat słupski ogłosił plan powierzenia całej komunikacji na 6 lat w trybie bezprzetargowym na okres sześciu lat od 1 stycznia 2022 r.
PARTNER DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Rynek autobusowy
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony