Partnerzy serwisu:

Polregio i PKS Jarosław ze wspólnym biletem jarosławskim

Redakcja 27.04.2018

Polregio i PKS Jarosław ze wspólnym biletem jarosławskim
fot. PKP SA
W styczniu Przewozy Regionalne i Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Jarosław podpisały porozumienie w sprawie współpracy. Efektem tamtego porozumienia jest wprowadzenie już od 1 maja wspólnej oferty przewozowej, czyli „Biletu Jarosławskiego”.
Oferta dotyczy przejazdów pociągami Regio w relacjach od stacji Jarosław do stacji znajdujących się na odcinku Jarosław – Rzeszów Gł. w powiązaniu z przejazdami autobusowymi realizowanymi przez PKS Jarosław z przystanków na odcinku Narol/Horyniec/Lubaczów – Jarosław w relacjach do Jarosławia.

Warunkiem skorzystania z oferty przy przejeździe danego dnia pociągiem od stacji Jarosław w kierunku stacji Rzeszów Gł. jest posiadanie przez podróżnego biletu jednorazowego wykorzystanego w tym samym dniu podczas przejazdu autobusem PKS Jarosław na odcinku Narol/Horyniec/Lubaczów – Jarosław w relacji do Jarosławia.

Bilety wg oferty na przejazd pociągiem można nabyć wyłącznie na stacji Jarosław w dniu wyjazdu w punktach odprawy lub w pociągu u obsługi (bez pobierania opłaty za wydanie biletu w pociągu), po wręczeniu kasjerowi lub konduktorowi wykorzystanego w dniu wyjazdu jednorazowego biletu autobusowego. Bilet wg oferty na przejazd od stacji Jarosław w kierunku stacji Rzeszów Gł. jest ważny łącznie z wykorzystanym w dniu przejazdu biletem autobusowym.

W ramach oferty pozataryfowej „Bilet Jarosławski” podróżni spełniający powyższy warunek będą mogli nabyć bilet na przejazd pociągiem w niższej cenie. Przykładowe ceny biletów na przejazd pociągiem Polregio ze stacji Jarosław w kierunku stacji Rzeszów Główny w ramach oferty „Bilet Jarosławski” (ceny za bilet normalny): Jarosław – Przeworsk – 2 zł (cena regularna 3,2 zł); Jarosław – Łańcut – 5 zł (cena regularna 7,2 zł); Jarosław – Rzeszów Główny – 6 zł (cena regularna 9 zł). Od wymienionych cen podróżnym przysługują wszystkie ulgi ustawowe.

Analogiczna sytuacja będzie miała miejsce dla osób podróżujących pociągiem Polregio z Rzeszowa, które będą chciały się przesiąść do autobusu PKS w Jarosławiu i kontynuować podróż w kierunku Narol/Horyniec/Lubaczów. Przewoźnicy deklarują chęć dalszej współpracy i nie wykluczają w przyszłości rozszerzenia oferty przewozowej.
PARTNER DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Integracja biletowa
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony