Partnerzy serwisu:

Polonus ma nowego członka zarządu – z PKP SA

Witold Urbanowicz 17.12.2020

Polonus ma nowego członka zarządu – z PKP SA
fot. Polonus
Polonus poinformował o powołaniu Wojciecha Gąsowskiego na członka zarządu spółki. Obowiązki prezesa, po rezygnacji Macieja Acedańskiego, dalej pełni przewodnicząca rady nadzorczej.
Jak informuje Polonus, 15 grudnia na stanowisko członka zarządu spółki został powołany Wojciech Gąsowski. Posiada on kilkuletnie doświadczenie w branży kolejowej. W ostatnim czasie związany był ze spółką PKP SA.

– To dla mnie zaszczyt, że będę mógł zarządzać spółką z tak dużym potencjałem, silną marką i ponad 70-letnim doświadczeniem. Zdaję sobie sprawę z wyzwań, które stoją przed nami w tym trudnym dla wszystkich czasie. Wierzę, że wspólnie poradzimy sobie z nimi, korzystając z kompetencji i doświadczenia dotychczasowych pracowników – mówi Wojciech Gąsowski, członek zarządu Polonusa.

Kilka dni wcześniej z funkcji prezesa zrezygnował Maciej Acedański. Decyzja, jak podaje przewoźnik, była motywowana przyczynami osobistymi. Obecnie obowiązki prezesa pełni Wanda Fidelus-Ninkiewicz, przewodnicząca rady nadzorczej spółki, którą czasowo oddelegowano do sprawowania tej funkcji.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony