Partnerzy serwisu:

Polonus blokuje sprzedaż biletów w czerwonych i żółtych strefach

Redakcja/inf. pras. 10.08.2020

Polonus blokuje sprzedaż biletów w czerwonych i żółtych strefach
fot. PKS Polonus
W związku z wprowadzeniem przez rząd dodatkowych obostrzeń w rejonach z największym przyrostem zakażeń SARS-CoV-2, tzw. czerwonych oraz żółtych strefach, Polonus poinformował o zablokowaniu sprzedaży biletów z wybranych przystanków. Będą to przystanki na trasach z Warszawy – Kudowa Zdrój oraz Warszawa – Krynica-Zdrój.
Jak poinformowała spółka Polonus, od 8 sierpnia czasowo zostały wyłączone przystanki dla pasażerów wsiadających w kursach relacji Warszawa – Kudowa-Zdrój – Warszawa. Na tej trasie została zablokowana sprzedaż biletów z przystanków: Osjaków i Wieluń, w obu kierunkach. 

W kursach relacji Warszawa – Krynica-Zdrój – Warszawa została zablokowywana sprzedaż biletów z przystanku w Nowym Sączu, w obu kierunkach. Pasażerowie z tych miejscowości do odwołania nie będą zabierani na pokład autobusu.

Dodatkowo na wszystkich przystankach w powiecie nowosądeckim, zgodnie z wprowadzonymi limitami będzie mogło być zajęte 50 proc. miejsc siedzących w autobusie.

Pasażerowie podróżujący w ramach ww. połączeń będę mogli wysiąść na wszystkich przystankach w ramach linii. Nadal obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa w środku transportu zbiorowego.

Jednocześnie spółka Polonus zapewni zwrot w wysokości 100 proc. ceny biletu wcześniej zakupionego przez dostępne kanały sprzedażowe, na kursy, które zostały odwołane w związku z zaistniałą sytuacją.
PARTNER DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Koronawirus a transport