Partnerzy serwisu:

Polkowice chcą wydzierżawić trzy autobusy

Witold Urbanowicz 08.05.2019

Polkowice chcą wydzierżawić trzy autobusy
fot. MS
Gmina Polkowice rozpisała przetarg na dzierżawę trzech autobusów miejskich na okres trzech lat. Zamawiający zastrzega sobie prawo odkupu autobusów w ramach opcji.
Polkowice ogłosiły przetarg na dzierżawę z opcją zakupu trzech autobusów z napędem diesla. Wymogiem jest zaoferowanie autobusów o przebiegu nie większym niż 3 000 km, o zużyciu energii (paliwa) nie większym niż 35 l/100 km oraz spełniających normę emisji spalin Euro 6.

Długość autobusów określono na 9-10,5 m. Mają pomieścić co najmniej 65 pasażerów, w tym min. 25 siedzących. Pojazdy mają być przynajmniej częściowo niskopodłogowe – od przednich drzwi do drugich drzwi. Wymagane są co najmniej dwie pary drzwi. Pojazd ma być wyposażony w silnik o mocy min. 180 kW.

Termin składania ofert mija 11 czerwca. O wyborze zdecydują cena (60%), termin dostawy (20%), zużycie energii (10%) oraz liczba miejsc (10%). Na dostawy przeznaczono maksymalnie 20 tygodni, a okres dzierżawy to 36 miesięcy. W ramach opcji przewidziano odkupienie pojazdów po zakończeniu dzierżawy w cenie ustalonej jako wartość autobusów pomniejszona o faktycznie poniesione koszty ich dzierżawy.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Rynek autobusowy
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony