Partnerzy serwisu:

Police z ofertą od MAN-a

Witold Urbanowicz 07.09.2018

Police z ofertą od MAN-a
fot. Łukasz Faluta, lic. CC BY-SA 3.0
Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne otworzyło oferty w przetargu na zakup pięciu autobusów miejskich – trzech 12-metrowych i dwóch przegubowych. W postępowaniu wystartował jedynie MAN.
Szczecińsko–Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne szuka niskopodłogowych, fabrycznie nowych, klimatyzowanych, wyprodukowanych przez jednego producenta w 2019 roku, przeznaczonych do wykonywania przewozów w publicznej komunikacji miejskiej. Zamawiający wymaga trzech autobusów 12-metrowych i trzech przegubowych.

Pojazdy o długości 11,5-12 m mają pomieścić minimum 80 osób, w tym min. 29 miejsc siedzących. Wymagany jest silnik o mocy min. 205 kW. Pojazd ma być wyposażony w trzy pary dwuskrzydłowy drzwi. Pojazdy o długości 17,5-18,1 m mają z kolei pomieścić min. 130 podróżnych, w tym co najmniej 35 na miejscach siedzących. Wymagany jest silnik o mocy min. 235 kW. W pojeździe znajdą się cztery pary dwuskrzydłowych drzwi.

Jedyną ofertę w postępowaniu złożył MAN. Firma zaoferowała pojazdy za 7,503 mln zł brutto, co przekracza o milion złotych założenia finansowe zamawiającego. SPPK musi teraz podjąć decyzję, czy zwiększyć budżet. Na dostawy przeznaczono 232 dni.

PARTNER DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Rynek autobusowy
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony